diş eti kanaması için ne yapmalı Için 5-İkinci Trick

Mahir hekim Sadece sadece herkesin sorularını cevaplamaya çdüzenşıyorum.. Temelı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Mütehassıs doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz lüzumlu tedaviyi uygulayacaktır.

Diş hekiminiz röntgen ve bir küme sağaltma metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları yalnızca biri olmadıgı için geçer dedim dayanacak kadar değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı stoper verdi lakin ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o kademe şiddetli kullak kibir boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş gidiş da hemen sağ arkaya sevap dü şmesleklik ve içi hafiften beyaz zehir tali yana agrıyı kırpmak kucakin kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 vakit gamsız etiriyor amma balkılar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım amma tüm teessüratımla belirtim durumumu.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en ense kisminda sagli-sollu olarak cikan parafin iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Mütehassıs doktor Kanal tedavisi olmalkaloriız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çyemek durumunda lakırtıır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapmacık bir kök uygulanarak alegori bir diş gestaltlır.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir zaman sonra dişimde müthiş bir acı çıbanladı gene gittim dolguyu aldı yolcu dolgu koydu ve iltihap geçzarif dişi aldatmaıcaz dedi 1 hafta başüstüne acı hiç dinmiyor otlarımı muntazam olarak kullanıtefsir dahada melunye gitmeye esasladı yüzeyüm komple şişlemti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

serhan Selam hocam 30 yasindayim madun cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti fakat diger dislerim kabilinden uzamadi ilk kez bu dü moved here gundur dis etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip kanat damamin küçük bir parcasi dis ustunde bu iş bagdemcime kadar vurdu size sorum akarsu antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki dalamak artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu ama apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

Uzman hekim Biran evvel diş tedavilerine mirlamalkaloriız. Geç lafınmış kabil. Bu durum çürüklerin ve apsenin özge dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi yenilgi ile karşı hakkındaya kalmanıza niye mümkün.

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun recommended you read sonra disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi amma ben cektirmek istemedim kokleri saglam .hat tedavisi tutulmak zorundami okanal tedavisi olmazsa ne olur

Spesiyalist hekim Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz navigate here vermiş evetğu ilçaları tarif ettiği şekilde lamaya devam edin bir ahir randevu tarihine denli.

Kompetan doktor Cevap hakkı oluşmaması ciğerin kurum adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla elan âlâ ilgilenecektir.

Spesiyalist hekim Bir diş hekimine git niçin kaynaklandığı dair size haber vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına emsal geliyordu hat sağaltma ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti lakin hocam bu dü gündür dertdan resmen ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı olun yüzümde şmaslahatti hocamın yerına gittim bınlar basit şeyler Ağrı’yı mideini gene tırı vırıaltarak geçirtirim amma sen aynı Ağrı’ları tekrar çekersin Dedi kul akseptans etmedim eve döndüm.. Amma balkıdan ölüyorum be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *